budowlanka

Gorzów Wielkopolski/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 11.03.2024

Typ umowy:
Samozatrudnienie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Aktualnie Firma Niemiecka z wieloletnim doświadczeniem oferuje
praca na terenie Niemiec:
Szukamy do współpracy tylko solidnych osób z:
umiejętnością organizacji -praca w zespole

Opis stanowiska:

demontaż -rozbiórki w budynku wewnątrz -ścianki, podłogi ,sufity

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracach rozbiórkowych,
znajomość języka niemieckiego
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

14,00-15,00 EUR na godzinę
atrakcyjne wynagrodzenie - nawet od15.000 PLN miesięcznie,
praca u stałego klienta,

zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę z miejscem do gotowania, łazienką - BEZPŁATNE,

długoterminowe zlecenie,
możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy,
możliwość regularnych zjazdów do Polski,
jasne i przejrzyste umowy,
przyjazna atmosfera pracy,
tel. 605 562 373

bud-serwis

bud-serwis

bud-serwis