Brygadzista

Jarocin/ jarociński/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 28.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Posiadasz doświadczenie w pracy w zarządzaniu zespołem i chcesz wykorzystać swoje umiejętności w firmie z potencjałem?
Świetnie się składa!

Mamy ofertę pracy w Golinie k. Jarocina (15 min od stacji kolejowej) -> stabilne
zatrudnienie, możliwość rozwoju, pełne wdrożenie od pierwszego dnia pracy.

oferujemy:
 umowę o pracę
 wynagrodzenie DO 6600 zł/brutto
 premię frekwencyjno-wynikową DO 1500 zł/brutto
 pracę w systemie 3 zmianowym
 udział w unikatowym przedsięwzięciu jakim jest uruchomienie nowego zakładu
produkcyjnego

zadania:
 zarządzanie pracą podległego zespołu
 ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie
 odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów i procedur
obowiązujących w zakładzie
 raportowanie przebiegu procesu produkcji
 skuteczna realizacja wyznaczonych celów

oczekujemy:
 doświadczenia w zarządzaniu zespołem
 doświadczenia w branży drobiarskiej/mięsnej będzie dodatkowym atutem
 umiejętności szybkiego podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku
produkcyjnym
 odpowiedzialności i zaangażowania

Monika Randstad