BRUKARZ

Kędzierzyn-Koźle/ kędzierzyńsko-kozielski/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 16.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

BRUKARZ

Miejsce pracy: 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/23/1190

OBOWIĄZKI:
Praca całoroczna na terenie powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego według zleceń.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Brukarz
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- wymagane doświadczenie, chęć do pracy, chęć podjęcia kształcenia- oferujemy kurs na operatora maszyn budowlanych
Praca pon.- pt. 7-15
Miejsce pracy: na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego według zleceń.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Tomasz Kowalski Firma Wielobranżowa

Adres:
Polna 7, 47-208 Reńska Wieś, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Tomasz Kowalski
tel: 505 266 633

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV i list motywacyjny

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu