BRUKARZ

Kielce/ świętokrzyskie

Ogłoszenie dodane: 22.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

BRUKARZ

Miejsce pracy: Sandomierska 249, 25-329 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
Nr oferty: StPr/24/0797

OBOWIĄZKI:
według stanowiska

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:
- Praca na terenie Kielc. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kielce
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o.

Adres:
Sandomierska 249, 25-329 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Dane kontaktowe:
tel: 41 333 50 62

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny w godzinach 08:00 - 15:00 pod numerem;
41 333 50 62 lub osobiście wraz z CV ul. Sandomierska 249 pokój 6 lub 7 . , Godziny : 08:00 - 15:00

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Miejski Urząd Pracy w Kielcach