BRUKARZ

Krotoszyn/ krotoszyński/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 20.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

BRUKARZ

Miejsce pracy: Transportowa 3, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0289

OBOWIĄZKI:
Wymagania: wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia,
Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem
praca Krotoszyn

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Krotoszyn
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
GM SNADNA WITKOWSKA SPÓŁKA JAWNA

Adres:
Transportowa 3, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Justyna Józefowicz
e-mail: kadry.gm@pro.onet.pl
tel: 062 722 66 90

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - CV i podanie w siedzibie firmy

Wymagane dokumenty:
kontakt osobisty ze skierowaniem lub telefoniczny lub CV i podanie złożyć w siedzibie firmy lub wysłać e-mailem

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie