BRUKARZ

Siedlisko/ nowosolski/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 18.03.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

BRUKARZ

Miejsce pracy: Nowosolska 6, 67-112 Siedlisko, powiat: nowosolski, woj: lubuskie
Nr oferty: StPr/24/0111

OBOWIĄZKI:
układanie kostki betonowej oraz granitowej. Praca na terenie województwa lubuskiego, w godzinach 6.00-18.00 ( min. 8 godz. dziennie w zależności od potrzeb), wyjazd do pracy z Siedliska o godz.6.00 .

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:
- Zdolności manualne, min. 2 lata doświadczenia w zawodzie brukarz

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Siedlisko
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 5 120 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
FAB-MEH SP. Z O.O.

Adres:
Nowosolska 6, 67-112 Siedlisko, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Dane kontaktowe:
Urszula Dysiewicz
e-mail: fab-meh@hotmail.com
tel: 537998525

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV+ skierowanie do pracy dla osób zarejestrowanych w PUP

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli