Strzelce Opolskie/ strzelecki/ opolskie
Ogłoszenie dodane: 53 minuty temu
Stan techniczny bardzo dobry, serwisowany na bieżąco. Wizualnie jak na zdjęciach, rysy na prawym rogu zderzaka i mała wgniotka na prawym przednim błotniku, po za tym lakier ładnie utrzymany. Wnętrze czyste. Silnik i skrzynia pracują bardzo dobrze, DPF oryginalny i działa bez zarzutów OC i PT do grudnia. Polskie menu, komplet kół zimowych. Jestem właścicielem od ponad trzech lat, auto osobiście sprowadziłem z Niemiec, zapraszam do kontaktu, odpowiem na każde pytanie.