Blacharz Platearbeidar Norwegia

Kraków, Krowodrza

Ogłoszenie dodane: 25.02.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Eterni zatrudnia ponad 2000 pracowników w 3 firmach (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS i Elektro Personell AS). Większość naszych pracowników pracuje w branży budowlano-przemysłowej, produkcyjnej, szkolnej i przedszkolnej.

Miejsce pracy: Åsane

Zadania:

Do zadań kandydata będzie należało wykonywanie prac blacharskich, spawanie tig lub mag oraz montaz w warsztacie.

Współpraca i pomoc na różnych etapach procesu produkcyjnego. Obsluga maszyn.

Oczekujemy:

· Odpowiednie doświadczenie w zawodzie blacharza.

· Odpowiednie doświadczenie jako spawacz.

· Certyfikat zawodowy jako blacharz lub spawacz. ( nie wymagane )

· Uprawnienia spawalnicze w technologii TIG, MIG lub Elektroda (nie wymagane)

· Doświadczenie w montażu/instalacji wyrobów z blachy i metalu.

· Doświadczenie w obsłudze maszyn do obróbki metalu.

· Komunikatywna znajomość języka angielskiego, najlepiej norweskiego.

Zapewniamy:

· Wynagrodzenie od 250 – 260 NOK/h brutto – zależy od projektu i lokalizacji

· Norweska stałą umowę o prace

· W razie konieczności pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Oferta dotyczy pracy bezposrednio u klienta po okresie probnym.

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii. Czekamy na kontakt od Ciebie: IR@eterni.no

Możesz również sprawdzić naszą stronę internetową: https://eterni.no/work-in-norway/ oraz stronę FB https://www.facebook.com/EterniNorwayIR

Miejsce pracy:Norwegia

Anna

Anna

Anna