BLACHARZ/DEKARZ

Dąbrowa Górnicza/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 09.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Perla 66, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0465

OBOWIĄZKI:
Naprawa pokryć dachowych, klejenie papy, styropapy, obróbki blacharskie, montaż.
Praca na terenie woj. Śląskiego i poza województwem

I umowa na czas określony- 3 miesiące z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: Zgodne z wykonywanym stanowiskiem

Wymagania inne:
- Wymagane min. roczne doświadczenie zawodowe, mile widziane prawo jazdy kat.B.
Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow.3m

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
KRĘT CZESŁAW Z.R.B. "TECHBUD"

Adres:
Perla 66, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Czesław Kręt
tel: 501213631

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - I kontakt koniecznie telefoniczny w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej - 501 213 631

Wymagane dokumenty:
Dokumenty aplikacyjne.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie