Blacharz budowlany z min. rocznym doświadczeniem

Kraków, Krowodrza

Ogłoszenie dodane: 27.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Eterni zatrudnia ponad 2000 pracowników w 3 firmach (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS i Elektro Personell AS). Większość naszych pracowników pracuje w branży budowlano-przemysłowej, produkcyjnej, szkolnej i przedszkolnej.

Poszukujemy doświadczonych blacharzy budowlanych dla naszych klientów z okolicy Stavanger.

Miejsce pracy: Stavanger i okolice

Czas pracy: 07:00 - 15:00

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Prace blacharsko-dekarskie, w tym: montaż i naprawa dachów, zgrzewanie papy termozgrzewalnej, obróbki blacharskie, montaż i naprawa elewacji oraz spustów i rynien
- inne prace blacharsko-dekarskie

WYMAGANIA:
- Doświadczenie w branży budowlanej jako blacharz budowlany, dekarz lub cieśla
- Umiejętność czytania i rysunków technicznych
- Znajomość obsługi narzędzi i urządzeń budowlanych, ze szczególnym naciskiem na urządzenia i maszyny blacharskie i dekarskie
- Znajomość języka angielskiego i/lub angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:
- Atrakcyjne wynagrodzenie, bazujące na doświadczeniu
- Umowa o prace na norweskich warunkach
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego konsultanta

Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii i Danii. Czekamy na kontakt od Ciebie: IR@eterni.no

Możesz również sprawdzić naszą stronę internetową: https://eterni.no/work-in-norway/ oraz stronę FB https://www.facebook.com/EterniNorwayIR

Anna

Anna

Anna