BETONIARZ-ZBROJARZ

Długołęka/ wrocławski/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 02.03.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Polna, 55-095 Długołęka, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/0477

OBOWIĄZKI:
Praca na budowie i w hali namiotowej.
Koszty zakwaterowania ponosi pracownik (600 zł miesięcznie).
Około 160 godzin pracy miesięcznie.
Oferta dostępna w sali D.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 792 558 846.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Betoniarz-zbrojarz*
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W WYKONYWANEJ PRACY W ZAWODZIE ZBROJARZ
- Uprawnienia: Doświadczenie przy tworzeniu zbrojeń

Wymagania inne:
- WroU
wykształcenie: średnie,
staż pracy: 5 lat w zawodzie zbrojarz, doświadczenie przy tworzeniu zbrojeń,
przestrzeganie regulaminu pracy oraz zasad BHP (między innymi niespożywanie alkoholu, narkotyków pod czas pracy)

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Długołęka
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
VOLDEX VOLODYMYR NAKONECHNYI

Adres:
Ksiecia Witolda 49/15, 50-202 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
tel: 792 558 846

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu