BARMAN/ KELNER

Kołobrzeg/ kołobrzeski/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 29.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Szpitalna 7, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/24/0520

OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów w hotelowym barze, podawanie potraw do stolików. Praca zmianowa według grafiku w godz. 7-20, również w dni wolne.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Język: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku kelner lub barman. Komunikatywność. Dyspozycyjność. Znajomość języka niemieckiego branżowego.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kołobrzeg
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"ANDRZEJCZUK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Szpitalna 7, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
Jolanta Tymczyszyn
tel: 793111031

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu