BARMAN

Bobolin/ sławieński/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 17.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

BARMAN

Miejsce pracy: Bursztynowa 1, 76-156 Bobolin, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/24/0489

OBOWIĄZKI:
Bursztyn Medical Spa & Wellness w Bobolinie k. Dąbek zatrudni na stanowisko barman od zaraz z możliwością przyuczenia. Oferujemy:
- umowę zlecenie (stawka godzinowa 23 zł/h) + premie
- dofinansowanie do wyżywienia,
Wymagamy książeczkę sanitarno-epidemiologiczną, zaangażowanie do pracy, dyspozycyjność.

Zakres obowiązków:
- sporządzanie i serwowanie napojów bezalkoholowych i alkoholowych z zastosowaniem różnych technik i narzędzi wg. receptur krajowych i zagranicznych oraz własnych przepisów,
- rozliczanie pobranych surowców, półproduktów, wyrobów gotowych i towarów handlowych,
- inkasowanie należności, rozliczanie dziennego utargu itp. oraz prowadzenie obowiązującej dokumentacji.
- utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy oraz przestrzeganie wymogów sanitarnych i bhp.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bobolin
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 33 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Baltic Komfort Przemysław Ślepko

Adres:
Ołówkowa 27, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Przemysław Ślepko
e-mail: ola.f@bursztynspa.pl
tel: 725145458, 943141552

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie