BARBER

Zabrze/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 18.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

BARBER

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0538

OBOWIĄZKI:
Barber

Na początek praca na umowę zlecenie, docelowo umowa o pracę.
Praca w systemie zmianowym (8.00-16.00, 10.00-18.00), co druga sobota (8.00-13.00).

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Fryzjer męski (barber)
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:
- wykształcenie min. zawodowe, wymagane kursy zawodowe oraz doświadczenie w zawodzie

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Zabrze
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Adres:
Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Doradca klienta
tel: 32 277 90 14

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
CV
Kontakt z pracodawcą telefoniczny 725 271 080 w godzinach 8.00-16.00.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu