AYSTENTKA / HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Olesno/ oleski/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 18.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Marii Konopnickiej 11, 46-300 Olesno, powiat: oleski, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0176

OBOWIĄZKI:
Praca na cztery ręce, asysta lekarzowi podczas zabiegów, prowadzenie dokumentacji medycznej, rejestracja pacjentów, wykonywanie zabiegów higienizacyjnych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Higienistka stomatologiczna* (wymagany staż - lata: 1)
- Zawód: Asystentka stomatologiczna* (wymagany staż - lata: 1)
- Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:
- Wymagany dyplom ukończenia szkoły higienistki lub asystentki stomatologicznej, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Olesno
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 5 548 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
NZOZ MEGA-DENT Przychodnia Specjalistyczna Jacek Drab

Adres:
Marii Konopnickiej 11, 46-300 Olesno, powiat: oleski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Paulina Drab-Młynarczyk
e-mail: olesno@mega-dent.eu
tel: 796996035

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Dyplom, CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie