AUTOMATYK

Kędzierzyn-Koźle/ kędzierzyńsko-kozielski/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 01.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

AUTOMATYK

Miejsce pracy: SZKOLNA 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/23/1444

OBOWIĄZKI:
Praca z układami automatyki przemysłowej, programowanie i konfiguracja przetworników, wykonywanie przeglądów i remontów urządzeń, układów i systemów wchodzących w skład wydziału automatyki.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- wyk. min. średnie techniczne ( mile widziane kierunki: metrologia, automatyka przemysłowa, automatyka i pomiary, automatyka i robotyka), widza techniczna dotycząca urządzeń i układów pomiarowych, automatyki przemysłowej, układów transmisji danych, systemów monitoringu, w tym znajomość budowy i zakresu stosowania poszczególnych typów układów pomiarowych, w szczególności cieczy i gazów wraz z automatyką i armaturą, umiejętność czytania rysunku technicznego ( mechanicznego, schematów jednokreskowych) i map geodezyjnych, bardzo dobra znajomość obsługi komputera, dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie, zdolności analityczne, umiejętność pracy w zespole, umiejętność rozwiazywania problemów i podejmowania decyzji, wysokie umiejętności komunikacyjne, prawo jazdy kat. B ( mile widziane).
Oferujemy: interesującą, ciekawą i rozwojową pracę, zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w stabilnym przedsiębiorstwie, przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie pracowników, (możliwość przeszkolenia), dofinansowanie do wypoczynku i bogaty pakiet socjalny ( między innymi: opieka medyczna, ZFŚS, MultiSport)

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 700 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PCC ENERGETYKA BLACHOWNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
SZKOLNA 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Agnieszka Dzialuk
e-mail: ze@zeblach.pl
tel: 77 4886653

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Kontakt telefoniczny i e-mail: CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu