ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA/HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Kołobrzeg/ kołobrzeski/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 30.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Kamienna 2, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/24/0535

OBOWIĄZKI:
Zgodnie ze stanowiskiem. Praca w Kołobrzegu w godz. 8-16, 12-20, pn-pt.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie branżowe, medyczne
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
- Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:
- Wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku asystentka stomatologiczna lub certyfikat uprawniający do wykonywania zawodu asystentka stomatologiczna.
Dyspozycyjność.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kołobrzeg
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
GABINETY DENTYSTYCZNE GABRIELA ŚWIDEREK

Adres:
Kamienna 2, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
Gabriela Świderek
tel: 660705873

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV składać w siedzibie firmy

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu