ASYSTENTKA DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI

Łomianki/ warszawski zachodni/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 27.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: PRZEBIŚNIEGA 22, 05-092 Łomianki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0218

OBOWIĄZKI:
Praca w biurze rachunkowym, obsługa poczty, praca z dokumentami, współpraca z innymi działami, nadzór nad obiegiem dokumentów, nadzór nad płatnościami, obsługa sekretariatu, inne prace biurowe.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: pomaturalne/policealne
- Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
- Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów Office
- Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy

Wymagania inne:
- podstawy księgowości mile widziane

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Łomianki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ANCOBA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
PRZEBIŚNIEGA 22, 05-092 Łomianki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Anna Petrulewicz
e-mail: biuro@ancoba.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego