ASYSTENTKA / ASYSTENT DYREKTORA HANDLOWEGO

Kalisz/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 07.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: ZACHODNIA 6-10, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0271

OBOWIĄZKI:
Praca przy obsłudze klienta francuskojęzycznego.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
- Język: francuski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kalisz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
MEBLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
ZACHODNIA 6-10, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Ewa Witczak
e-mail: praca@meblex.com.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu