Asystent obsługi sklepu z orzeczeniem o niepełnosprawności

Lubsko/ żarski/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 24.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

· pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych

· obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami

· utrzymanie czystości w miejscu pracy
· dbanie o ekspozycję towarów

Nasze wymagania:

· aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

· wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym

· aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia

· zapał i chęci do pracy

· ukierunkowanie na klienta

· mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

· stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

· niezbędne szkolenia

· atrakcyjne benefity

· przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 666 526 928 lub email: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Jesteśmy portalem pracy oraz agencją pracy wpisaną do KRAZ pod numerem 25396

Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o.