ASYSTENT DS. ROZWOJU

Zabrze/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 26.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0499

OBOWIĄZKI:
kompletowanie dokumentów, praca w systemie klientów np. QMS, kompletowanie i uzupełnianie danych. Codzienne komunikowanie się w języku angielskim z obcokrajowcami (konieczna dobra znajomość języka angielskiego).

Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, szkolenie przygotowujące do pracy, bezpłatne ubezpieczenie na życie.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
- Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
- Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- prawo jazdy kat. B (warunek konieczny), dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny-codzienny kontakt z obcokrajowcami), komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, otwartość na nowe ciekawe wyzwania, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie nie jest wymagane (pracodawca oferuje szkolenie przygotowujące do pracy)

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Zabrze
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Adres:
Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Doradca klienta
tel: 32 277 90 14

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
CV w języku angielskim i polskim przesłać na adres e-mail: rekrutacja@yspc.pl (warunek konieczny)

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu