Asystent ds. Marketingu - praca stacjonarna w Warszawie

Warszawa, Mokotów

Ogłoszenie dodane: 12.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent ds. Marketingu

Miejsce pracy: Warszawa - dzielnica Mokotów

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie katalogu hurtowego (zbieranie ofert i współpraca z agencjami),
- obsługa zgłoszeń ze sklepów (odpowiadanie na zgłoszenia, przekierowywanie do odpowiednich działów),
- terminowe wykonywanie raportu na podstawie wydrukowanej gazetki,
- dbanie o proces zamówień na materiały marketingowe.

Wymagania:

- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
- znajomość MS Excel (m.in. tabele przestawne),
- skrupulatność,
- umiejętność organizacji swojego czasu pracy,
- znajomość języka angielskiego,
- komunikatywność,
- mile widziane doświadczenie w pracy biurowej,
- mile widziane doświadczenie we współpracy z agencjami marketingowymi.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- umowę o pracę,
- pakiet medyczny,
- ubezpieczenie grupowe,
- bony świąteczne,
- pakiet sportowy,
- telefon i laptop służbowy,
- premia uznaniowa kwartalna.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 666 526 928 lub e-mail: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o.