ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Hażlach/ cieszyński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 23.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Skoczowska 54, 43-419 Hażlach, powiat: cieszyński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0427

OBOWIĄZKI:
• wspomaganie zespołu w prowadzeniu księgi handlowej klienta,
• współpraca z kierownikiem zespołu przy sporządzaniu JPK_VAT oraz deklaracji podatkowych CIT, innych,
• weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, rachunkowym i merytorycznym,
• wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca/roku,
• kontaktowanie się z klientami biura.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Uprawnienia: mile widziane doświadczenie w zawodzie
- Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
- Uprawnienia: bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Wymagania inne:
- [Umiejętność 2] : otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności
[Umiejętność 1] : mile widziana znajomość oprogramowania Symfonia,
[Inne] : dobra organizacja pracy, mile widziana znajomość zagadnień finansowo – księgowych

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Hażlach
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Biuro Rachunkowe Saldo.pl Sp. z o.o. Sp. k.

Adres:
Skoczowska 54, 43-419 Hażlach, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Agnieszka Bukowczan
e-mail: agnieszka.bukowczan@podatki-saldo.pl
tel: 517427066

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie