Asystent / Asystentka Stomatologiczna Zduńska Wola

- zł

Zduńska Wola/ zduńskowolski/ łódzkie

Ogłoszenie dodane: 08.02.2024

Do negocjacji:
Tak

W naszym nowoczesnym gabinecie, zatrudniamy nowych lekarzy dentystów co za tym idzie, chcielibyśmy powiększyć grono naszych Asystentek Stomatologicznych. Jeśli szukasz pracy to jest to idealny moment! Skontaktuj się z nami!

Adres: Iwaszkiewicza 4, 98-220 Zduńska Wola, A.P.Denti & Beauty

Obowiązki na stanowisku pracy:

czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych;

przygotowywanie gabinetów do pracy z Pacjentem;

prowadzenie dokumentacji medycznej;

przygotowanie i sterylizacja narzędzi.

Oczekiwania:

doświadczenie w pracy z lekarzem "na 4 ręce";

dyspozycyjność;

sumienność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

umiejętność pracy z Pacjentem, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

wykształcenie minimum średnie - kierunkowe.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie;
możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb;
możliwości dalszego rozwoju;
miłą i przyjemną atmosferę w miejscu pracy.

Anna Filipczak Pacała