ASYSTENT / ASYSTENTKA DORADCY HANDLOWEGO

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 26.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Grunwaldzka 523, 80-320 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/3931

OBOWIĄZKI:
Umawianie spotkań, prowadzenie kalendarza oraz stały kontakt z klientem. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:
- chęć rozwoju i poszerzania kompetencji, nastawienie na osiąganie wyników, wysoki poziom kultury osobistej. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
DreamRent MACIEJ PAŁACHA

Adres:
Grunwaldzka 523, 80-320 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
tel: 790 200 143

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:

Źródło: Gdański Urząd Pracy