Zatrudnię główną księgową/ głównego księgowego

Szepietowo/ wysokomazowiecki/ podlaskie

Ogłoszenie dodane: 25.08.2020

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Dołącz do zespołu Firmy UNIMEX
Zakład Produkcji Prefabrykatów Budowlanych w Szepietowie

poszukuje do pracy osobę na stanowisko:

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Opis stanowiska:
• nadzór nad pracą działu księgowości,
• prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
• sporządzanie sprawozdań finansowych,
• nadzorowanie rozliczeń podatkowych (VAT, CIT),
• prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele prowadzenie spraw finansowych na jak najwyższym poziomie,
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi.

Wymagania:
• min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku głównej księgowej,
• umiejętności praktycznego stosowania przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości i IFRS,
• wykształcenie wyższe kierunkowe,
• doskonałe umiejętności interpersonalne,
• znajomość programu Subiekt GT mile widziana.

Oferta obejmuje:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju osobistego,
• realny wpływ na zmiany w firmie.

Informacje dotyczące pracy i wynagrodzenia można uzyskać pod numerem telefonu 604249873

Zenon

Zenon

Zenon