Szef kuchni ( Karpacz)

Karpacz/ jeleniogórski/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 04.05.2021

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Poszukujesz pracy? Mamy dla Ciebie ofertę!

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• organizowanie, nadzorowanie pracy Kuchni
• układanie receptur, przygotowanie menu restauracyjnego
• tworzenie kosztorysów dań
• wybór dostawców produktów spożywczych
• sporządzanie zamówień, dbanie o jakość oraz ilość produktów
• kontrolowanie jakości serwowanych dań
• zapewnienie wysokiej jakości obsługi i sprzedaży
• motywowanie pracowników
• dbanie o właściwy poziom food costu
• znajomość przepisów HACCP

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni lub Zastępcy Szefa Kuchni mile widziane
• umiejętność łączenia styli i smaków oraz szukanie nowych inspiracji
• znajomość najnowszych trendów kulinarnych
• kreatywność i samodzielność
• doskonała organizacja pracy własnej
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem i tworzeniu grafików pracy
• komunikatywność i zaangażowanie
• wysoka kultura osobista

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w młodym, zgranym zespole
• wysokie standardy pracy
• możliwość samorealizacji

Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957
Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o

Anna

Anna

Anna