Specjalista ds. obsługi klienta w TSL !

Słupsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 06.06.2022

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko specjalista ds. obsługi klienta z językiem obcym.
Umowa zawierana jest bezpośrednio z klientem.
Lokalizacja: Kobylnica

Zakres obowiązków:
• Obsługa zleceń przewozowych
• Kontakt z klientami obcojęzycznymi za pomocą środków komunikacji elektronicznej
• Przyjmowanie zleceń, weryfikacja i wprowadzanie do systemu TMS
• Rezerwacja okien czasowych na magazynach kontrahentów
• Wprowadzanie danych dotyczących realizacji przesyłek do systemów informatycznych odbiorców towarów
• Koordynacja pracy taboru własnego oraz podwykonawców
• Współpraca z Działem Planowania Transportu w ramach Control Tower
Oczekujemy:
• Doświadczenie branży TSL lub pokrewnej
• Znajomość języka niemieckiego lub włoskiego bądź francuskiego na poziomie C2
• Umiejętność posługiwania się systemami informatycznymi do obsługi klientów
• Znajomość pakietu MS Office – Outlook, Excel
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia oraz zaangażowania (wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne)
• Pracę w systemie jednozmianowym
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Benefity pozapłacowe - ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny

Sandra

Sandra

Sandra