Specjalista ds. marketingu z j. chorwackim lub bułgarskim

Kielce/ świętokrzyskie

Ogłoszenie dodane: 28.01.2022

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynkach zagranicznych, poszukujemy osób z doświadczeniem w marketingu, które posługują się językiem bułgarskim lub chorwackim. Szukamy osób do współpracy na pełen etat.
Czego oczekujemy:
- bardzo dobrej znajomości jednego z powyższych języków
- doświadczenia w marketingu
- zaangażowania
- kreatywności i głowy pełnej pomysłów, wyczucia estetycznego.
- otwartości, komunikatywności i dobrej organizacji pracy.
- umiejętności zaprojektowania i wdrożenia kampanii na Facebooku

Zakres obowiązków:
-Współtworzenie strategii i contentu
-Tworzenie kampanii e-marketingowych
-Tworzenie raportów z działań oraz analiza wyników

Oferujemy:
- stabilną pracę w firmie z ugruntowaną pozycją lidera na rynku
- pracę w biurze w Kielcach lub hybrydowo (2-3 dni w biurze, pozostałe dni zdalnie)
- pracę w młodym, ambitnym zespole
- możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
- forma umowy oraz stawka do indywidualnego ustalenia

FG Energy

FG Energy

FG Energy