Ślusarz/Elektryk

Kobylany/ krośnieński/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 11.06.2021

Typ umowy:
Samozatrudnienie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Firma Instalacyjna ELEKTRON Sp. z o.o. poszukuje pracowników, firm podwykonawczych do pracy na obiektach przemysłowych na terenie Niemiec. Stanowisko: ślusarz, elektryk.

Opis stanowiska:
Montaż tras kablowych i szynoprzewodów
Układanie i podłączanie kabli do szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych
Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Wymagania:
Sporządzanie raportów dziennych
Mile widziane uprawnienia SEP
Zaangażowanie i chęć do pracy
Samodzielność w działaniu
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Stabilne miejsce pracy w dynamicznie rozwijającej się Firmie
Elastyczna forma współpracy długoterminowej: własna działalność lub umowa o pracę
Dla osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę zapewniamy:
Bezpłatne przejazdy do pracy oraz zakwaterowanie
Pomoc w uzyskaniu dokumentu A1
Niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres e-mail: i.surmacz@web-elektron.pl
lub telefonicznie: 13 307 03 03 wew. 58

Iwona Surmacz