Redaktor serwisów informacyjnych

Przemyśl/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 10.05.2022

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Zakres obowiązków:
• zarządzanie treścią serwisów informacyjnych, w tym: wyszukiwanie, tworzenie, redagowanie i publikacja treści związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnością
• przygotowywanie materiałów informacyjnych i prasowych, artykułów, zapytań oraz stanowisk pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością
• merytoryczne opracowywanie oraz aktualizacja treści na strony internetowe, optymalizacja treści pod kątem SEO
• śledzenie mediów społecznościowych i informatorów pod kątem tematyki zatrudniania osób z niepełnosprawnością, publikowanie informacji w social media
• współpraca z mediami, fundacjami, instytucjami i innymi podmiotami publicznymi w zakresie promocji idei zatrudniania osób z niepełnosprawnością
• zlecanie i nadzór wykonania materiałów graficznych dostosowywanie do publikowanych treści