Programista systemów wbudowanych C, C++ praca zdalna

Poznań, Grunwald

Ogłoszenie dodane: 11.02.2022

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Talent River to firma z polskim kapitałem oferująca nowoczesne usługi HR dla biznesu.

Obecnie do naszych wewnętrznych struktur szukamy osoby na stanowisko: ️

Inżynier elektronik, automatyk, robotyk programowanie systemów wbudowanych C, C++

Zakres obowiązków:
- Tworzenie oprogramowania na systemy wbudowane do komunikacji z platformą chmurową IoT i aplikacją mobilną
- Rozwój i utrzymywanie oprogramowania w bieżących produktach
- Udział w rozwoju i projekcie architektury systemu IoT
- Wspomaganie produkcji w zakresie elektroniki i oprogramowania
- Współpraca oraz wsparcie techniczne innych działów firmy

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne: elektronik, automatyk, robotyk lub pokrewne
- Doświadczenie w programowaniu systemów wbudowanych w językach C lub C++
- Rozumienie architektury Embedded Linux (Yocto)
- Znajomość systemu kontroli wersji Git
- Znajomość procesu tworzenia układów, od koncepcji do gotowego produktu
- Umiejętność czytania schematów elektronicznych oraz dokumentacji technicznych
- Co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferta:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę w trybie jednozmianowym- możliwość pracy zdalnej
- Motywujący system wynagradzania
- Niezbędne narzędzia pracy
- Profesjonalny i wspierający zespół
- Darmowy transport do i z pracy

Powyższa oferta jest ofertą pracy stałej.

Talent River nr. certyfikatu 26306

Wysyłając aplikację prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie przez Talent River Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, weryfikacji kandydatury pracownika u Klienta oraz zgody na udostępnienie przez Talent River Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych.

Zgoda jest dobrowolna, jednak brak jej zaznaczenia może uniemożliwić kandydatowi wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Talent River Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Działyńskich 6/4, 61-727 Poznań, e-mail: rekrutacja(małpa)talentriver.pl

Łukasz

Łukasz

Łukasz