Pracownik produkcji

Białobrzegi/ białobrzeski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 09.08.2022

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Do firmy produkcyjnej poszukujemy pracowników do lekkiej pracy na produkcji.
Możliwość przyuczenia.
Miejsce pracy zakład pracy 7 km od Białobrzegów.
Główne zadania:
prace introligatorskie
składanie, przekładanie , czyszczenie opakowań
Wymagania:
zdolności manualne
staranność, dokładność
dobra organizacja pracy własnej
gotowość do pracy 2 - zmianowej
Oferujemy:
zatrudnienie na umowę o pracę
wynagrodzenie 3300 zł brutto plus premię
przyjazną atmosferę w pracy
pracę od poniedziałku do piątku
Jesteś zainteresowany?
Prześlij nam swoje CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Disjob
dla potrzeb obecnej rekrutacji [i przyszłych rekrutacji] (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o
ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))
Nr licencji agencji zatrudnienia - 26374

Małgorzata

Małgorzata

Małgorzata