PRACOWNIK PRODUKCJI

Kalisz/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 03.06.2021

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Piwonicka 16, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/21/0714

OBOWIĄZKI:
Zakład Wylęgu Drobiu w Kaliszu zatrudni pracowników do pracy w wylęgarni .

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kalisz
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
DROSED SUROWIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Miry Zimińskiej - Sygietyńskiej 1, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Rafał Żymełka
e-mail: r_zymelka@drosed.com.pl
tel: 62 766 29 13

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Kontakt telefoniczny, osobisty lub e-mail

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu