PRACOWNIK OCHRONY

Siemianowice Śląskie/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 01.07.2020

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/20/0199

OBOWIĄZKI:
Ochrona sieci handlowej BIEDRONKA w Siemianowicach Śląskich. Umowa zlecenie, możliwość przejścia na umowę o pracę. Praca w godzinach otwarcia sklepu (6.30-22.00) miesięcznie 160 godzin, godziny do uzgodnienia. Mile widziana umiejętność podstawowej obsługi komputera.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe, brak
- Uprawnienia: orzeczenie o niepełnosprawności

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: zaświadczenie o niekaralności
- Uprawnienia: Obsługa komputera

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ARGUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Adres:
AL. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 2A, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Dominik Szota
e-mail: dszota@argusochrona.pl
tel: 508017715

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - Osobiście wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Pracodawca umawia na spotkanie. , Termin: dzwonić od poniedziałłku do piątku, Godziny : 8.00-17.00

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich