pracownik na szkolenie

Warszawa, Bemowo

Ogłoszenie dodane: 26.01.2022

Typ umowy:
Samozatrudnienie
Wymiar pracy:
Niepełny etat
Specjalne wymagania:
Status studenta

O kampanii:

Nasz zespół zajmuje się aktywnym handlem i arbitrażem kryptograficznym. Przeszkoliliśmy ponad 500 handlowców w najbardziej modnym zawodzie tego stulecia.
I aktywnie kontynuujemy edukację zainteresowanych osób. Na rynku od ponad 5 lat.

Wymagany:

-Ludzie do szkolenia w zakresie handlu i arbitrażu kryptograficznego.

Oferujemy:

-Bezpłatne szkolenie z krypto-arbitrażu (handlu)
-Darmowe sygnały z marżą do 50 $
-Średnia miesięczna pensja 2500 $2
- Doświadczenie w najbardziej poszukiwanym zawodzie przez najbliższe 5-10 lat.
Dajemy możliwość samorozwoju i zaspokojenia potrzeb emocjonalnych.
- Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe, uczymy wszystkiego od podstaw i wypłacamy 2000-3000$ miesięcznie

Obowiązki i wymagania:

- Zainteresuj się szkoleniem w tym zawodzie.
- Bądź przygotowany na trzeźwą ocenę sytuacji i podążanie za sygnałami.
-Dostosuj do zagranicznych stron / giełd (możliwe za pośrednictwem tłumacza)
-Komputer
-Internet

Reagować:

Zainteresowany naszą ofertą pracy? Zostaw wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą.

Kontakty do komunikacji:

Telegram: @tim_dyakov

Sergey

Sergey

Sergey