Pracownik magazynowy zmiana dzienna

Stargard/ stargardzki/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 01.09.2021

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Zadania:

Przygotowywanie i realizacja zamówień sklepowych
Rozmieszczanie i transportowanie towarów w magazynie
Praca wyłącznie na chłodni - temperatura do 4 stopni C.)
Obsługa wózków jezdniowych unoszących (<30 cm). Nie są potrzebne uprawnienia. Firma zapewnia szkolenie!
Nasze oczekiwania:

Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych - możliwość wyrobienia
Doświadczenie w pracach magazynowych mile widziane!
Gotowość do pracy w soboty oraz niedziele!
Gotowość do pracy w obszarze chłodni w temperaturze do 4 stopni C.
Gotowość do pracy w nadgodzinach (w razie konieczności)
Posiadanie własnego transportu do/z pracy
Gotowość nawiązania dłuższej współpracy. Nie szukamy pracowników ’na chwilę’
Dyspozycyjność
Odpowiedzialność
Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
Oferujemy:

Umowę o pracę tymczasową
Po przepracowaniu min. 4 miesięcy możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta
Pracę na jedną zmianę w godzinach - do wyboru: 6-14; 7-15 lub 8-16
pracę od poniedziałku do niedzieli (za pracujące weekendy będą oddawane 2 dni wolne w tygodniu)
Miesięczne wynagrodzenie: 3750 zł brutto
Możliwość wykupienia Karty Multisport i Ubezpieczenia Grupowego
Stabilne zatrudnienie
Premię za polecenie
Nie czekaj! Aplikuj już teraz.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Anna

Anna

Anna