Praca Szczecin

Szczecin/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 29.09.2022

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

PRACA SZCZECIN!!! PRACA SZCZECIN!!!

Poszukujemy dwóch pracowników (pracownik biurowy oraz koordynator ds. pracowników ) z językiem angielskim w dynamicznie rozwijającej się firmie.

1 stanowisko - Pracownik biurowy:

Obowiązki:

-obsługa administracyjna biura,
-wykonywanie bieżących zadań zleconych przez przełożonego,
-bieżąca obsługa sekretariatu: obsługa centrali telefonicznej i poczty email biura,
-przyjmowanie gości,
-rekrutacja pracowników,
-obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej w tym przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty,
-dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

-dobra znajomość języka angielskiego
-praktyczna znajomość programów: MS Office
-samodzielność i umiejętności organizacyjne,
-obowiązkowość, skrupulatność i zaangażowanie w powierzone zadania,
-mile widziane podstawy księgowości,
-komunikatywność i umiejętność budowania relacji z ludźmi,
-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

2 stanowisko- Koordynator ds. pracowników:

Obowiązki:

-transport pracowników,
-opieka i kontrola pracowników,
-rekrutacja,

Wymagania:

-dobra znajomość języka angielskiego,
-prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

-atrakcyjne zarobki
-umowa o pracę - pełny etat
-praca stacjonarna
-praca od zaraz

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie maila z CV na:
m.krawczyk@connect-agency.eu lub pod nr tel. 577287285

Marcin

Marcin

Marcin