PRACA PRZY SORTOWANIU MANGO ORAZ AVOCADO W MAASDIJK

Słupsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 04.10.2021

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Praca przy sortowaniu mango oraz avocado w Maasdijk!

Dla bardzo nowoczesnej firmy znajdującej się w miejscowości Masdijk poszukujemy chętnych/zmotywowanych osób do pracy.
Firma zajmuje się głównie sortowaniem mango oraz avocado ale również przeglądaniem wielu egzotycznych owoców jakie
twoje oczy jeszcze nie widziały.
Praca w systemie dwuzmianowym od 6 do 16:00 lub od 16:00 do 00:00.
Zakład posiada również wielką stołówkę i oferuje ciepłe posiłki za nieiwelką opłatą.

Obowiązki:
• Pakowanie oraz sortowanie.
• Przeglądanie produktów.
• Wysypywanie produktów na maszynę.
• Układanie gotowych produktów na palety.
• Przestrzeganie zasad BHP.

Nasza oferta:
• Stawka €10,71 brutto/h (z dodatkami zmianowymi).
• Pomoc w organizacji przyjazdu do Holandii.
• Dodatki urlopowe oraz wakacyjne.
• Możliwość długotrwałej współpracy.
• Opiekę wielojęzycznych koordynatorów.
• Tygodniowy system wynagrodzeń.
• Możliwość rozwoju (zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów).
• Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba.
• Osoby posiadające prawo jazdy kat B. mają możliwość pozyskania auta co wiąże sie z darmowym transportem
oraz dodatkiem dla kierowcy w kwocie 6e dziennie.

Maria

Maria

Maria