PRACA HOLANDIA

Tarnów/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 31.08.2021

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

PRACA W HOLANDII OD ZARAZ, Pary i Mężczyźni do 35 lat kobiety do 45 lat
UP Recruitment z Tarnowa ( KRAZ 13887) poszukuje pracowników na wyjazd do
HOLANDII OD ZARAZ-BEZ DOŚWIADCZENIA BEZ ZNAJOMOSCI JĘZYKA
Zakres obowiązków:
sortowanie, pakowanie owoców, pakowanie sałatek
Szklarnie, kwiaty, plauzowanie chryzantem, wyrywanie, sadzenie, pakowanie kwiatów doniczkowych
Oferujemy:
- praca na dłuższy okres na podstawie umowy Holenderskiej
- opieka i pomoc polskojęzycznych koordynatorów
- wypłaty przelewane na konto
- płatne zakwaterowanie oraz transport do pracy
-wynagrodzenie od 9-10,34 euro/godzinę
Oczekiwania:
- sprawność fizyczna,
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- dyspozycyjność na minimum 3-6 miesięcy
- mile widziane prawo jazdy kategorii B
Pomożemy ci w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii
Jeśli zainteresowała cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS, oddzwonimy do ciebie.
TEL 533-786-790

E-MAIL gosia@uprecruitment.eu

MAŁGORZATA

MAŁGORZATA

MAŁGORZATA