Pracownik produkcji - cynkownik do przyuczenia - wyższa stawka

Żory/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 27.02.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Pracownik produkcji - cynkownik

Zakres obowiązków:
-przygotowanie elementów do cynkowania
-zawieszanie elementów na trawersy
-rozformowanie ocynkowanych elementów
-obróbka końcowa elementów
-cynkowanie detali
-dbanie o porządek w miejscu pracy przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

Wymagania:
-mile widziane uprawnienia na suwnice, wciągniki i wciągarki
-mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
-rzetelność, uczciwość, zaangażowanie

Firma oferuje następujące warunki:
-stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (system 3 umów: 3mce umowa próbna, umowa na czas określony 1 rok, ostatnia umowa na czas nieokreślony)
-atrakcyjne wynagrodzenie 27,00zł brutto – podstawa od 5000 zł brutto, pierwsza podwyżka już po okresie próbnym
-comiesięczna premia min. 20% wynagrodzenia (od 800 do nawet 2000zł brutto) - w zależności od zaangażowania, system premiowania przejrzysty i jawny)
-coroczne podwyżki wynagrodzeń
-dodatek za nadgodziny w tygodniu 50%, soboty i niedziele 100%
-dodatkowa nagroda roczna w grudniu
-system poleceń pracowniczych – 2000 zł netto za polecenie innego pracownika do pracy
-pełne świadczenia socjalne: świadczenie urlopowe (od 1000-1450zł), paczki świąteczne, wyprawki szkolne i świąteczne dla dzieci itp.,
-ubezpieczenie medyczne dla pracownika oraz rodziny
-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
-perspektywa rozwoju zawodowego
-szkolenia oraz kursy na wózki widłowe oraz suwnice

Ilona

Ilona

Ilona