Praca Gniezno, wsparcie produkcji, 10 miejsc M - od zaraz - Dojazd

Gniezno/ gnieźnieński/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 09.05.2022

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Do wsparcie produkcji na terenie Gniezna poszukujemy osób zainteresowanych współpracą od zaraz.

Aktualnie posiadamy 2 oferty w tej lokalizacji na terenie zakładów producentów znanych marek.

Zadzwoń, a dobierzemy ofertę idealną dla Ciebie tel. 725 252 684!

Z racji specyfiki stanowiska pracy oferta skierowana do Panów.

Lokalizacja: Gniezno ul. Słoneczna (dogodny dojazd komunikacja miejską linie nr 5 i 9) lub Cegielskiego.

Zakres obowiązków w zależności od stanowiska:

• wsparcie produkcji/kompletacji
• obsługa maszyn
• kontrola jakości

Nic trudnego! Zapewniamy przeszkolenie!

Oferujemy w zależności od stanowiska:

• stawkę godzinową- szczegóły w czasie rozmowy
• dodatki + 50% soboty, + 100 % niedziele
• 3 - zmianowy system pracy
• możliwość pracy w weekendy
• na start umowę zlecenie z pełnymi składkami zus (możliwość płatnego L4)
• możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod zakładem po okresie 6 miesięcy
• wsparcie dedykowanego koordynatora, wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy
• pakiet benefitów pozapłacowych- grupowe PZU na preferencyjnych warunkach, NNW
• szybki proces rekrutacji i wygodnie formalności w telefonie
• wgląd do przepracowanych godzin dzięki aplikacji Exact People GO
• program poleceń do pracy- Twój znajomy szuka pracy? Poleć, Zarabiaj i Pracujcie w zgranej Ekipie!
• dostępny parking

Aplikuj lub wyślij SMS o treści GNIEZNO, a oddzwonimy!
TEL. 725 252 684

Dominika

Dominika

Dominika