PRACA DLA PAR/BELGIA/MAGAZYNIER/BEZ DOŚWIADCZENIA/ZAKWATEROWANIE

Siemiatycze/ siemiatycki/ podlaskie

Ogłoszenie dodane: 20.12.2021

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Dla naszego Klienta w BELGII prowadzimy rekrutację na stanowisko: MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Antwerpia, Belgia

WYMAGANIA:
-komunikatywna znajomość języka angielskiego- DODATKOWY ATUT,
-chęci do pracy i skrupulatności,
-własnego samochodu- DODATKOWY ATUT.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-ogólne prace magazynowe,
-obsługa ręcznego skanera,
-przenoszenie towarów,
-kompletowanie i pakowanie zamówień.

OFERUJEMY:
-umowę o pracę,
-zakwaterowanie blisko miejsca pracy,
-stawkę 13,56-14,38 euro/h brutto,
-zaliczka w wysokości 300€ raz w miesiącu,
-dodatek żywnościowy,
-dodatek transportowy dla każdego- 30 € /miesiąc brutto oraz kilometrówkę,
-dodatkowe ubezpieczenie HESTIA od następstw nieszczęśliwych wypadków,
-pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
-możliwość długotrwałej współpracy.

Zainteresowała Cię nasza oferta?! Aplikuj już dziś!

Dominika

Dominika

Dominika