PRACA DLA MURARZY - okolice Hamburga - ATRAKCYJNE STAWKI

Opole/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 29.06.2021

Typ umowy:
Samozatrudnienie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Firma ROSEGA specjalizująca się w pracach ogólnobudowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkalnego poszukuje do współpracy: MURARZY, chętnych do podjęcia pracy na terenie Niemiec.
Stała praca od zaraz na terenie Niemiec - okolice Hamburga.

OBOWIĄZKI:
• wszelkie prace murarskie
• pozostałe prace ogólnobudowlane

NASZE WYMAGANIA:
• min. 3- letnie doświadczenie na danym stanowisku: MURARZ
• prowadzenie własnej działalności gospodarczej - w przypadku braku służymy wsparciem w założeniu działalności
• znajomość języka niemieckiego w stopniu min podstawowym - będzie dodatkowym atutem
• własny samochód - będzie dodatkowym atutem
• czynne prawo jazdy - będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie stawki uzależnione od doświadczenia zawodowego/ znajomości języka obcego
• stałą pracę na podstawie własnej działalności
• bezpłatne zakwaterowanie
• zwrot kosztów za pierwszy dojazd do pracy
• długoterminowe zlecenia
• pracę na terenie całych Niemiec

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu
+48 733 211 006/ +48 733 211 007

Rosega

Rosega

Rosega