Praca dla Kierowcy/ Kuriera w Warszawie

Żary/ żarski/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 19.11.2021

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

IDEAL KURIER – zapewniamy krajowe i międzynarodowe usługi kurierskie dla firm działających w branży kurierskiej oraz transportowej. Wyróżniamy się na rynku wysoką jakością świadczonych usług, silną orientacją na satysfakcję Klienta oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Nasze zespoły składają się zarówno z polskich jak i niemieckich kurierów.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Kierowcy/ Kuriera

Miejsce pracy: Warszawa Wola

Obowiązki:

-doręczanie oraz odbieranie przesyłek,
-prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą,
-terminowe rozliczanie przesyłek pobranych do doręczenia.

Wymagania

-prawo jazdy kat. B (min. 1 roczne doświadczenie),
-umiejętność szybkiego rozeznania się w topografii miasta,
-dyspozycyjność oraz sprawność fizyczna,
-umiejętność pracy w zespole,
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

-system szkoleń w zależności od posiadanego stanowiska,
-możliwość pracy w zespole pod okiem doświadczonych kurierów,
-gwarantujemy ubiór służbowy,
-gwarantujemy samochód służbowy (do 3,5 t np. Volkswagen Crafter).

Aleks

Aleks

Aleks