Praca dla CIEŚLI/BETONIARZY- Stuttgart i okolice

Opole/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 23.06.2021

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Szukasz stabilnego zatrudnienia?
Już dziś zgłoś się do Nas i dołącz do zespołu ROSEGA.
Wraz z rozwojem firmy poszukujemy do współpracy:
CIEŚLI
BETONIARZY
chętnych do podjęcia pracy na terenie Niemiec, praca w Stuttgarcie i okolicach.

OBOWIĄZKI:
• prace ciesielsko-zbrojarskie
• znajomość rysunku technicznego
• szalunki (szalunki systemowe i tradycyjne)
• betonowanie
• fundamentowanie

NASZE WYMAGANIA:
• min. 3- letnie doświadczenie na danym stanowisku: cieśla/betoniarz
• prowadzenie własnej działalności gospodarczej - w przypadku braku służymy wsparciem w założeniu działalności
• znajomość języka niemieckiego w stopniu min podstawowym
• własny samochód - będzie dodatkowym atutem
• czynne prawo jazdy - będzie dodatkowym atutem
• gotowość do natychmiastowego wyjazdu

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie stawki uzależnione od doświadczenia zawodowego/ znajomości języka obcego
• stałą pracę na podstawie własnej działalności
• bezpłatne zakwaterowanie
• zwrot kosztów za pierwszy dojazd do pracy
• długoterminowe zlecenia
• pracę na terenie całych Niemiec

Rosega

Rosega

Rosega