Portier - Legnica

Legnica/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 05.04.2022

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności

Makropol Sp. z o.o. zatrudni stanowisko pracownik ochrony.

Miejsce pracy – Legnica.

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy.

Gwarantujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- wynagrodzenie za etat - 16 zł/godz na rękę,

- premia za frekwencję - 200 zł na rękę,

- pełne umundurowanie i niezbędne narzędzia do pracy,

- możliwość wyrobienia dodatkowych godzin.

Wymagania:

- niekaralność

- obsługa komputera

Wynagrodzenie wypłacamy zawsze w terminie.

Obowiązki:

- wykonywanie czynności związanych z ochroną fizyczna mienia,

- godne reprezentowanie firmy.

Mile widziane:

Studenci 20 zł/godz netto.

Oferujemy dojazd do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 663 555 769 lub 663 555 710

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Patryk

Patryk

Patryk