OPERATOR WSPARCIA PRODUKCJI – lekka praca w branży automotive

Błonie/ warszawski zachodni/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 02.12.2021

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy kobiet oraz mężczyzn do lekkich prac produkcyjnych. Możliwość dojazdu!
Twoje obowiązki:
• Obsługa prostych maszyn produkcyjnych
• Montaż lekkich komponentów
• Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
Czekamy na Ciebie jeśli:
• Jesteś dyspozycyjny i możesz zacząć pracę od zaraz
• Nie wymagamy doświadczenia – dla nas liczy się jedynie Twoje zaangażowanie
Oferujemy:
• Umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS
• Atrakcyjną stawkę godzinową wzbogaconą o dodatek nocny i weekendowy
• Formalności w telefonie – szybki proces rekrutacji oraz możliwość podpisania umowy bez wychodzenia z domu, wgląd do przepracowanych godzin i stawek
• Grupowe ubezpieczenie PZU na preferencyjnych warunkach
• Płatny system poleceń do pracy

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna