Operator Urządzeń Linii Produkcyjnej

Staniątki/ wielicki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 28.06.2022

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

W.T.S. Work Temp Service
www.wts.com.pl
tel: 510-666-676

Poszukujemy pracownika na stanowisko: OPERATROR URZĄDZEŃ LINII PRODUKCYJNEJ

Miejsce pracy – Staniątki/Niepołomice

Oferujemy:

* Umowę o pracę
* Premie miesięczne
* Bonusy frekwencyjne
* Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* Wynagrodzenie: 4500 - 5175 brutto/miesiąc

Zadania na stanowisku:

* Bieżąca i zgodna z przyjętymi standardami obsługa maszyny lub grupy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej.
* Regularne, terminowe i zgodne z wymaganiami przekazywanie danych z pracy linii do raportów.
* Wykonywanie testów jakościowych produktów i surowców.
* Wykonywanie przezbrojeń maszyny na inne formaty.
* Koordynowanie działań w zakresie utrzymania ruchu w swoim rejonie (np. zlecanie prac i nadzór nad ich wykonaniem).

Kwalifikacje:

* Wykształcenie min. średnie techniczne.
* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie o pokrewnej branży mile widziane.
* Umiejętności techniczne.
* Umiejętność pracy w zespole.
* Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Wymagania:

* Brak przeciwwskazań do pracy przy maszynach w ruchu
* Zdolności manualne
* Pełnoletność
* Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt tel: 510 - 666 - 676

bądź milena.salamon@wts.com.pl

z dołączeniem klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

*Przedstawiona wyżej oferta, jest ofertą Agencji Pracy Tymczasowej (wpis do rejestru nr 4486)

Milena

Milena

Milena