Obsługa szkoleń

Łódź, Polesie

Ogłoszenie dodane: 23.06.2021

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Kim jesteśmy?

Fundacja Vis Salutis to jedna z czołowych firm z branży edukacyjnej dbających o zdrowie psychiczne i somatyczne. Jesteśmy na rynku od 2015 roku i ciągle się rozwijamy. Do naszego zespołu poszukujemy kolejnej osoby do obsługi szkoleń. Jeżeli chcesz się rozwijać i dołączyć do naszego zespołu zapraszamy do rekrutacji Wszystkiego Cię nauczymy.

Opis stanowiska:

• Kompleksowa organizacja i obsługa szkoleń (analizowanie potrzeb szkoleniowych, organizacja i rozliczanie szkoleń, badanie efektywności).
• Promocja szkoleń; w tym na social mediach/portalach ogłoszeniowych.
• Samodzielne prowadzenie sekretariatu Fundacji.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe / mile widziane
• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku / mile widziane
• Biegła obsługa MS Office / excel, power point
• Doświadczenie w tworzeniu artykułów i wpisów w social- media będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej cały etat w okresie próbnym.
• Rozwój kwalifikacji zawodowych.
• Wsparcie managera.
• Dodatkowe dni wolne od pracy.

Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV i list motywacyjny z propozycja wynagrodzenia.

Mariusz

Mariusz

Mariusz